Triblex Barıyer Triblex Alüminyum Bariyer ISPM15 Firmalar Triblex Bariyer İkitelli Triblex Bariyer Firmaları

Firmamız ahşap kafeslerimiz ile muhafaza etmek istediğiniz ürünlerinize triplex alüminyum barıyer ile ekstra koruma önlemleri uygular.

Trıblex Bariyer Tanımı ve Kullanım Alanları
 
- Triplex Alüminyum Barıyer özellikle rutubete karşı barıyer oluşturulması gereken ortamlarda kullanılmak üzere dizayn edilmiş çok özel bir ambalaj malzemesidir.
 
- Üç katlı özel yapısı sayesinde hem kendinden ısı ile yapışma özelliği sağlayabilen hem de hava ve rutubete karşı geçirimsizlik özelliği gösterebilen vakumlanabilir birçok endüstriyel sektörde malzemelerin tam korunmasını sağlamak amacı ile kullanılabilmektedir.
 
- Üst katında PET ortada alüminyum ve en altta da polietilen olacak sekilde optimize edilmiş olan triplex alüminyum bariyer gerek küçük alüminyum torba ve gerekse de çok büyük alüminyum ambalajların üretilmesinde kullanılabilmektedir.
 
- Bilindiği üzere her türlü polietilen ambalaj malzemesi belli bir oranda hava geçirgenliğine izin vermektedir. İçerisinde taşınan malzemelerin, en uç noktadaki rutubet yogunlaşmalarında dahi en ufak bir zarar görmemesi istendiği durumda ve ambalaj içerisine dışarıdan hiçbir şekilde hava geçisinin istenmediği durumlarda en etkin çözümdür. Alüminyumun geçirgenliğinin olmaması website ürünlerine bu spesifik kullanım alanını sağlamaktadır.

Koçist Orman Ürünleri
Triblex Barıyer Triblex Alüminyum Bariyer ISPM15 Firmalar Triblex Bariyer İkitelli Triblex Bariyer Firmaları

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Triblex Barıyer Triblex Alüminyum Bariyer ISPM15 Firmalar Triblex Bariyer İkitelli Triblex Bariyer Firmaları”

Leave a Reply

Gravatar